Atamay Lojistik,mevcut bulunduğu sektörde müşterilerine daha düşük maliyet ile daha kaliteli ve hızlı hizmet sunmayı amaç edinmiş bir firmadır. Atamay Lojistik 1990 yılından bu yana nakliyat ve lojistik sektöründe çalışmış başarı ivmesini kaliteli taşımacılık prensibiyle artırmış İdriz Atamay ve Duygu Atamay tarafından kurulmuştur. Her yıl artış gösteren yatırımları, modern yönetim anlayışı , uzman kadro ve çözüm ortakları ile birlikte sektörde kısa sürede kendine çok önemli bir yer edinmiştir.


Firmamızın temel ilkesi ; yüklerini zamanında ilgili noktalara ulaştırarak müsteri talep ve ihtiyaçlarına çözümler sunmaktır. %100 müşteri memnuyeti esas alınmaktadır.Firmamızın sorumluğunda taşınan tüm yükler sigorta kapsamı altındadır.


Atamay Lojistik, ürünün müşteriden teslim alınmasından teslimat noktasına ulaştırılmasına kadar her aşamada aktif rol oynamaktadır. Dürüst ve profesyonel yaklaşım ilkemizle musterilerimize hızlı ve sorunsuz hizmet garantimiz altındadır. Daha hızlı ve kaliteli hizmet için yanınızdayız.


Ofisimiz Gemlik lojistik sektörüne ve limanlara yakınlığından dolayı staratejik olarak önemli bir konuma sahip olan Gemsaz bölgesindedir.


MİSYON: Nitelikli ve sorunsuz hizmet vererek müsteri bagliligini saglamak ve zamanında çözüm odaklı hizmet anlayısı ile kalitenin odağı ve pazar lideri olmayı hedeflemektedir.


VİZYON: Uzun yillar sektorde kazandigimiz deneyim ve bilgilerimizi modern yonetim anlayisi ile birlestirerek sektorde potansiyel musterilerimizin cozum ortagi olmaktir.


Kalitede; sureklilik, yeniliklere acik, karsilikli guven vizyonumuzu olusturan temel ilkelerimizdir.
DEĞERLERİMİZ: Lojistik, depolama ve liman hizmetlerinde sunulan hizmetin her aşamasında yüksek kalite ve mükemmelliği daima ön planda tutmaktır.


Müşteri istek ve taleplerini sorunsuz ve zamanında yerine getirmek,müşteriye beklentisinin ustunde hizmet sunmaktir. Yeniliklere açık olmak,yeniliklerle gelişen firma olmak